Standard.al

Ku po e shikon Pirlo sfidën Itali-Spanjë? (FOTO)

0

Antonio Conte ka lënë  jashtë skuadrës Italiane mesfushorin me shumë  eksiperiencë  të  Neë York-ut dhe sulmuesin e Torontos. Në listën me 23 lojtarë nuk janë përfshirë Andrea Pirlo dhe Sebastian Giovinco.

Kështu që Pirlos nuk I ka mbetur gjë tjetër vecse të shikojë përballjen e parakohshme Itali –Spanjë nëpërmjet televizorit.

https://www.instagram.com/p/BHKfMhJh6-d/?taken-by=andreapirlo21

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.