Standard.al

Gooooool, Italia shënon golin e dytë

0

Pelle vendos gjithcka në këtë sfidë “finaleje” të parakohshme mes Spanjës dhe Italisë.

Goli  vendimtar u shënua në minutën 90.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.