Standard.al

Golemi në “flakë”, gruaja nudo në prani të qindra pushuesve

0

Një skenë që rrallë ndodh, të paktën në Golem, është parë sot nga sytë e dhjetra pushuesve.

Një çift i cili sipas dëshmitarëve, ishte shqiptar, kanë marrë një shezllon si shumë qytetarë të tjerë.

 

Por habia ka ndodhur kur vajza pasi është zhveshur, nuk ka patur asgjë sipër dhe ka qëndruar topless gjatë gjithë kohës.

 

Fotot janë publikuar nga portali Jetaoshqef.

 

Duke parë së fundmi, se këto dukuri po shtohen përherë e më tepër në Shqipëri, mos ndoshta ka ardhur koha që edhe tek ne të ketë plazhe nudo?

13535758-529388100584511-2083791190-n_1467051357-4838736 13535702-529388163917838-1443857758-n_1467051357-7448015 13535723-529388153917839-195439494-n_1467051357-6915705

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.