Standard.al

Nuk e pranoi dashurinë e tij, 28 vjecari plagos 16 vjecaren dhe më pas vret veten

0

Një djalë i ri, 28 vjeç është vetëvrarë në fshatin Nishec të Prishtinës, pasi më parë kishte plagosur një vajzë 16-vjeçare të po këtij fshati.

28-vjeçari ishte nga fshati Keçekollë, ndërsa dyshohet se ai e donte vajzën dhe kërkonte një lidhje me adoleshenten. Gjyshja e vajzës rrëfen se ky person e kishte ndalur mbesën e saj para dy muajve dhe kjo e fundit e kishte lajmëruar edhe Policinë.

Në anën tjetër, nga Policia nuk kanë dhënë detaje, pasi sipas tyre, rasti është duke u hetuar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.