Standard.al

Pronari i Bugatti Veyron, në vështirësi për ta parkuar super-veturën (Video)

0

Në Dubai është xhiruar momenti, kur një shofer nuk ka ditur si ta parkojë makinën e tij luksoze, duke e lënë të ndezur për të kërkuar ndihmë.

Sipas personave që kanë njohuri mbi veturat sportive dhe luksoze, këto vetura janë shumë të vështira për t’i parkuar në mënyrë paralele, transmeton Telegrafi.

Mungesa e pamjes në pjesën e pasme, pedalet e ngjeshura, si dhe shpejtësia e lartë, bën që ndalesa në vend të duhur, të jetë si një akt heroik.

Personi që shihet duke e parkuar modelin Veyron, duket se ka problem edhe me njerëzit që i rinë afër duke e shikuar dhe fotografuar.

Mësohet se ai ka dalë nga vetura duke e lënë të ndezur, dhe ka shkuar për të kërkuar dikë që t’ia parkon në mënyrë adekuate. /Telegrafi/

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.