Standard.al

Iker Casillas dhe Gerard Pique “përplasen” në stërvitje(VIDEO)

0

Dy lojtarët e kombëtares spanjolle, Iker Casillas dhe Gerard Pique, nuk aknë harruar që kanë qenë kundështar të fortë pëe vite me radhë kur portieri i Portos luante tek Reali i Madridit.

Këtë ndiesi ata kanë përjetuar përsëri por këtë herë në një trajtë ndryshe. Ata janë ndeshur me shaka me njëri-tjetrin gjatë seancës stërvitore që po zhvillon, Spanja para ndeshjes së fazës së 1/16 me Italinë.

Portieri i Portos e kuptoi dhe i mori topin, duke ia dhënë edhe një shuplakë të vogël në formë shakaje.

Shiko videon

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.