Standard.al

Ergys Kace “thumbon” shqiptarët e Zvicrës. Ja cfarë shkruan për ta (FOTO)

0

Mesfushori shqiptar, Ergys Kaçe, ka lansuar një sulm të pa parë ndaj shqiptarëve që luajnë për Zvicrën.

Ai ka thumbuar ata, duke thënë se as për vetet nuk e ka pasur të vështirë që të zgjedhë Shqipërinë para kombëtareve tjera.

Kaçe refuzoi kombëtaren e Greqisë dhe erdhi të luajë për Shqipërinë.

“Nuk e kisha aspak të vështirë për të bërë zgjedhjen e duhur. Jam shqiptar 24 karat”, ka shkruar Kaçe në profilin e tij në Facebook.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.