Standard.al

Djemtë e Kombëtares pas mesnate e djegin në lokal tallavaje

0

Djemtë e Kombëtares sonë të futbollit kanë festuar deri pas mesnate pasi u kthyen dje në Shqipëri. Deri në orët e para të mëngjesit të sotëm ata kanë qenë në lokalin e natë “Amsterdam” që njihet si lokal me muzikë tallava. Opinion.al ka siguruar edhe nëj video ku duket se fubollistët tanë e kanë djegur fare…nën ritmet e muzikës së Shkumbin Ismailit.

Opinion.al ka mësuar se në këtë lokal kanë qenë Rroshi, Bala, Veseli, Xhaka, Gashi. Pas mesnate ata janë parë të lëvizin me taksi dhe nën shoqërinë e disa vajzave simpatike… Për më tepër flet videoja që shoqëon lajmin.

Ndërsa Cikalleshi dhe Ajeti duket se kanë zgjedhur të kalojnë mbrëmje private.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.