Standard.al

Kapiteni Lorik Cana zbulon se cfarë do të bëjë pas largimit nga Kombëtarja

0

Pas eliminimit nga Kampionati Europian, mbrojtësi Lorik Cana është tërhequr nga Kombëtarja shqiptare por jo nga futbolli i klubeve.

Futbollisti kosovar tashmë po mendon që të vazhdojë të luajë futbollnë në nivel klubi ndërsa për sezonin e ardhshëm ai ende nuk ka vendosur skuadën për të cilën do luajë.

E ardhmja? Pushime, si dhe do ta shoh gjendjen fizike, para se të mendoj për të ardhmen?”, ka thënë Cana.

Sezonin e fundit, gjakovari luajti për skuadrën e Nantes ndërsa tashmë ka vendosur të largohet nga francezët.

Më parë Cana ka luajtur për Paris Saint-Germain, Olympique Marseille, Galatasaray e Lazio.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.