Standard.al

Ja arsyeja pse Ronaldo shënoi dy gola kundër Hungarisë (Foto +16)

0

Cristiano Roanaldo është kthyer në formë sërish me dy golat kundër Hungarisë

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ka shënuar dy gola në barazimin 3:3 me Hungarinë, duke ndihmuar kështu kombëtaren e tij në kualifikim.

Por, duket se kjo formë e Ronaldos ka një sekret mbrapa, dhe ajo është bukuroshja kolumbiane, Paula Suarez.

Ajo besohet të ketë qenë gjatë këtij muaji me Ronaldon në pushime në Ibiza të Spanjës.

ron1 ron3 ron4

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.