Standard.al

Shënoi Hungaria, Ja çfarë ndodhi në hotelin e kombëtares

0

Sipas burime që vijë nga hoteli ku po qëndron kombëtarja shqiptare thuhet se në momentin që Hungaria shënoi golin e parë ndaj Portugalisë të gjithë lojtarët janë hedhur në ajër nga gëzimi.

Por ka qenë De Biasi ai që i ka frenuar lojtarët që pas festimit të presin deri në minutën e fundit rezultatin final që deri tani është rezultati ideal që i duhet Shqipërisë.

I gjithë stafi i kombëtares po e ndjek ndeshjen me tension dhe ankth në sallën e medieve në hotel.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.