Standard.al

Vlorë, tifozja nxjerr të pasmet në rrugë, ndez meshkujt flakë(Video)

0

Shqipëria mori fitoren e saj të parë në një kompeticion madhor, siç ishte “EURO 2016”. Vala e gëzimit dhe haresë përfshiu çdo shqiptar anë e mbanë globit.

Të shumtë ishin tifozët që dolën për të festuar nëpër qytete të ndryshme pas përfundimit të ndeshjes. Sigurisht edhe në Vlorë entuziazmi ishte i madh.

Madje me çfarë duket në këtë video, një vajzë ka qënë më shumë entuziste se ç’duhet.

Ajo ka hipur në makinë e veshur vetëm me tanga dhe ka nxjerrë të pasmet e saj nga dritarja e makinës duke i rrotulluar ato para syve të të gjithë meshkujve që siç dallohet dhe nga pamjet, thjesht u ka ikur mendja.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.