Standard.al

Kuq e zi si Marina Vjollca, ju lë pa fjalë!(FOTO)

0

E bukur dhe gjithnjë në formë moderatorja Marina Vjollca është shfaqur mjaft seksi edhe në pozën e saj më të fundit.

E veshur me të zeza dhe me buzët e kuqe Marina ka treguar në këtë mënyrë edhe pjesën e tifos së saj për kombëtaren shqiptare.
Marina-vjollca-seksi2

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.