Standard.al

Ska më “like”,vetëm “tick”. Ky është aplikacioni që do të mbyllë “facebook”, instagram, snapchat

0

Harrojeni Instagramin, facebook apo Snapchat! Trendi më i ri është WeTick, një aplikacion shumë interesant, sfidues dhe fun… Zbulojeni vetë duke e download-uar në appstore dhe playstore!

WeTick është një risi në tregun e social network që duket se do kthehet në hit! Po çfarë është WeTick. Programi më i ri, përveçse është interaktiv në të njëjtin model si ato që jemi njohur më parë, ka edhe një opsion mjaf interesant dhe e bën atë akoma më interaktiv dhe përfshirës.

WeTick ofron mundësinë mes dy miqve përshembull të sfidojnë njëri-tjetrin me foto të ndryshme apo qoftë edhe foto personale për të parë se kush pëlqehet më shumë nga të dyja, në këtë rast mjafton të “tick” me një dopio klikim tek fotoja që të pëlqen dhe në një farë mënyrë ju keni bërë zgjedhjen tuaj.

Imagjinoni motrat Marina dhe Luana Vjollca duke sfiduar me njëra tjetrën, kush do të merrte më shumë “tick”, Marina dhe Geti apo Luana me buqetat nga adhuruesi misterioz? Apo po të doni edhe fansat e PD-së me ata të PS-së. Kush do pëlqehej më shumë, fotoja e Edi Ramës duke bërë kosh në kryeminsitri apo Lulzim Basha kur i ikën zëri në miting?

Çmenduri kur e mendon. Një botë e re imagjinate dhe interaktiviteti në një aplikacion të vetëm, WeTick. Shkarkojeni nga çdo Playstore apo Itune dhe që tani e tutje mos harroni. Ska më “like”, vetëm “tick”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.