Standard.al

“Plisat” e Kosovës rrihen me polakët në Marsejë (VIDEO)

0

Në faqen zyrtare të Facebook-ut të tifozerisë më të njohur të Kosovës, të ashtuquajturëve Plisat, është publikuar një video ku shihet një tifoz polak në tokë i gjakosur.

Ata e kanë publikuar videon me shkrimin: “Ne u provokuam nga disa polak gjatë qëndrimit tonë në Marseille dhe ja ky është rezultati”.

Në pamje nuk duket momenti i sherrit por vetëm një video e disa foto të tifozit polak të gjakosur që më pas vjen ambulance për ta marrë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.