Lot dhe mirnjohje. Ja postimet e para të lojtarëve kuqezi

0

Falenderoj te gjithe shqiptaret qe na mbeshteten me prezencen e tyre ne #GrandeStadeOlympigueLyonnais#Lyon. Golin jua dedikoj Juve #tifozatkuqezi?⚫ Dhe vellait tim Sheri & motres Ana❤ Flm #good

Loading...

A video posted by Armando Sadiku (@armandosadiku_10) on

Ishalla don zoti e kualifikohemi… Urime shqiptar se ju jeni gjithqka per ne

A photo posted by EtritBerishaofficial (@etritberishaofficial) on

Fitum…edhe per ata qe sbesonin! Pafund krenar per shokt e mi!?? Proud to be Albanian!!!!!

A photo posted by Ansi Agolli (@ansiagolli) on

Me zemër për këtë fanellë, në zemër ju mbajmë juve kuqezinj. Të dua Shqipëria ime! ❤️???? #EL3

A photo posted by Ermir Lenjani (@lenjaniermir) on

Jena gzu o jena gzu jena bo me fluturu… Thnx God ?? #teduashqiperiaime❤️ #euro2016 #ayanlilameraviglia

A photo posted by AndiLila ?? (@andilila) on

????☝?️

A photo posted by Arlind Ajeti (@a.ajeti93) on

#thebestcoach #funnynight #emeritonim #faleminderitshqiperi ?⚫?⚫???⚽⚽

A photo posted by Elsi ⚽️⚽️ #23 ?⚫️ #4 (@elsihysaj) on

Zoti na shperbleu ??☝?️??

A photo posted by Mergim Mavraj (@mergimmavraj.15) on

OR21?????⚫️

A photo posted by RoshiOdise (@roshiodise) on

Loading...

Lini nje pergjigje