Standard.al

Tifozi me flamurin e Serbisë ndalohet të hyjë në stadiumin ku luhet Rumani-Shqipëri (VIDEO)

0

Një tifoz serb ka tentuar që ta fus flamurin e Serbisë në stadiumin Parc Olympique Lyonnais, ku do të zhvillohet ndeshja Rumani-Shqipëri.

Ai është kapur nga sigurimi i stadiumit dhe nuk është lejuar që të hyjë me të brenda

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.