Standard.al

Tifozët kuq e zi “surprizojnë” Francën me këtë banderolë (FOTO)

0

Tifozët shqiptarë kanë çuditur edhe njëherë tjetër Francën dhe të gjithë pjesëmarrësit në kampionatin Europian. Me një banderolë ku shkruhej, “Faleminderit Francë, ne kemi bërë shumë qejf këtu”, ata kanë marshuar në rrugët e Lionit, duke lënë me gojë hapur të gjithë.

e09f94f32348c89e596f99c9a8fe822b_XL

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.