Standard.al

Të çmendur pas Rike Roçit. Mediat italiane i zbulojnë foto të nxehta (Foto)

0

Në dy ndeshjet e saj të para, Kombëtarja e Shqipërisë nuk ka shkëlqyer në fushë. Por në kontrast me lojtarët, në tribuna kanë shkëlqyer tifozët, e sidomos gjatë ndeshjes me Francën, shqiptarët kanë bërë xhiron e mediave botërore.

Veçanërisht një shqiptare e njohur në vendin tonë, Rike Roçi është bërë tifozja më e njohur shqiptare jo vetëm në Europë, por fama e saj ka mbërritur deri në Vietnam.

Ajo është padyshim edhe një ndër personazhet më të preferuara të medias këto ditë. Media italiane i është vënë pas dhe kanë zbuluar foto të tjera të nxehta të Rike Roçit, që i kanë bërë publike dhe ne ua sugjerojmë që ti shikoni.

rike-roci-25

rike-roci-26

rike-roci-27

rike-roci-28

rike-roci-29

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.