Standard.al

Formacioni më i mirë i xhiros së dytë në Euro 2016, a ka nga Shqipëria? (Foto)

0

Mbrëmë me ndeshjen Portugali – Austri, përfundoi edhe xhiroje e dytë e grupeve të evropianit.

Kombëtaret më të mira në këtë xhiro padyshim ishte, Spanja dhe Belgjika që janë ekipet e para që kanë shënuar nga tre gola në këtë kampionat.

Dy lojtar janë zgjedhur nga Spanja e dy nga Belgjika, kurse Kombëtaret tjera e kanë nga një.

Goal ka zgjedhur formacionin e xhiros së dytë dhe ai nuk përmban befasi të mëdha.

formacioni

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.