Standard.al

Charlotte McKinney e pa përmbajtshme me bikini (FOTO)

0

Charlotte McKinney konsiderohet në botën e modës si Kate Upton e re, por në një intervistë për revistën “Galore”, ajo thoshte se i duket vetja e shëmtuar. “Ndjehem shumë keq për veten, sidomos kur lexoj komentet idiote në internet. Ka momente që më duket vetja shumë e shëmtuar dhe e shëndoshë. E di që jam fatlume për jetën që bëj, por më duhet të punoj shumë për të mposhtur pasiguritë që kam”,- deklaronte modelja. Ja disa foto të 22 vjeçares e cila ndodhet në Malibu.

charlotte4

Charlotte-McKinney-bikini-malibu-005 Charlotte-Mckinney-in-Black-Bikini--15-662x993

charlotte_mckinney_wearing_a_bikini_in_malibu_august_9_2015_h3Z16kJq.sized

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.