Standard.al

Lorik Cana bashkon tifozët shqiptarë dhe ata francezë, ndodh diçka fantastike (VIDEO)

0

Lorik Cana është figura bashkuese jo vetëm e ekipit tonë por edhe tifozerive të dy vendeve të ndryshme.

Tifozët shqiptarë dhe ata francezë kanë kënduar së bashku në një metro për Lorik Canën.

Siç shihet në videon e mësipërme, kapiteni i Kombëtares tonë është figura bashkuese jo vetëm e ekipit tonë por edhe tifozerive të dy vendeve të ndryshme.

Cana ka bërë një karrierë të shkëlqyer në Francë ku ka luajtur për dy skuadrat e mëdha PSG dhe Marseille ku ishte edhe kapiten. Ai në vitin e fundit ka luajtur me Nantes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.