Standard.al

Itali – Suedi, ja “lufta” e tribunave

0

Luftë, nudizëm, lezbizëm, dashuri, tifozë të verbër e shumë aspekte të tilla kanë pushtuar kampionatin Europian, ndërsa bukuroshet në shkallët e stadiumeve sa vijnë dhe shtohen. Sot, syri i fotoreporterëve ka fotografuar suedezet dhe italianet, të cilat menjëherë kanë nisur të bëjnë xhiron e Europës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.