Standard.al

Balotazhi/ Europa nuk zgjedh dot vajzën me sexy, një shqiptare garon me një polake(foto)

0

Një polake dhe tjetra shqiptare . Këto janë bukuroshet më të klikuara të këtij Europiani. Gara nuk zhvilloht vetëm në fushë por rrjetet sociale dhe mediat kanë sjellë në vëmendjen e të gjithëve dhe garën që zhvillohet në shkallët e stadiumeve. Shqiptarja Irid Oxa ndoqi nga afër në stadiumin ”Valodrome” ndeshjen ndërmjet Shqipërisë dhe Francës dhe ishte imazhi i të gjitha mediave botërore ditën e dytë. Bukuroshja tjetër është modelja polake Natalia Siëiec e pranishme në ndeshjen që kombëtarja e saj polake zhvilloi kundër Gjermanisë.newssport.al
irid1

irid2

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.