Standard.al

Ky është momenti kur Amanda u vra nga terroristi në Orlando (VIDEO+18)

0

Amanda Alvear ishte një nga viktimat e lokalit ku u bë një masakër e vërtetë në Orlando të Florida, SHBA. Vajza teksa argëtohej me miqtë në mesnatës e së shtunës po xhironte dhe një video për në “Snapchatin” e saj. Ndërsa po kërcente, në atë moment nisën të shtëna të fuqishme. Në videon e  Amandës e cila po xhironte veten, shihet i dyshuari i tragjedisë së Orlandos, Omar Mateen i cili kishte hapur zjarr në klubin ku Amanda ndodhej.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.