Standard.al

Ndiqni LIVE/Superndeshjen ITALY-BELGJIKE

0

Ndiqni live superndeshjen Itali-Belgjike

Klikoni mbi Ikone

 

Belgjika dhe Italia kanë publikuar formacionet zyrtare, për ndeshjen e grupit E në “Euro 2016”, takim ky që zhvillohet në orën 21:00.

Belgjika

Courtois, Ciman, Alderweireld, Vermaelen, Vertonghen, Witsel, Nainggolan, Fellaini, De Bruyne, Hazard, R. Lukaku

Italia

Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Candreva, Parolo, De Rossi, Giaccherini, Darmian; Eder, Pellè

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.