Standard.al

Pse i iku edhe Sofia e re e Çanit?

0

 

Pas largimit të Sofisë së dikurshme, në emisionin “Zonë e lirë” u shfaq një Sofi e re, por që nga sa u përfol në media, u largua shumë shpejt nga Çani, ndërsa u aludua për arsyet që e çuan Andiona Dobin të merrte këtë vendim.

Nuk dihet se cila është e vërteta, por së fundi modelja bukuroshe është shfaqur në klipin e Antre dhe Marko, të titulluar “Hap pas Hapi” .

Nuk dimë nëse Andiona do të vijojë projektet e saj në Milano, si pjesë e një agjencie modelesh, por të paktën, kështu është shprehur.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.