Standard.al

Gjermani – Ukrainë, ja si do të përballen ekipet

0

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Gjermania – Ukraina

Gjermania dhe Ukraina gjenden në Grupin C, se bashku me Irlandën e Veriut dhe Poloninë, kjo e fundit mori tri pikë në takimin që u zhvillua nga ora 18:00.

Tani Gjermania do të përballet me Ukrainën, të cilat shpresojnë që ta nisin me këmbën mbarë në Euro 2016.

formcionett_1465754790-7793767

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.