Standard.al

VIDEO/ Goooool. Bale shënon golin historik dhe kalon Uellsin në avantazh

0

Gareth ka kaluar uellesin ne vanatzh ne minuten 11′ te ndeshje perball Sllovakise pas nje goditje denimi. ka qene nje gjuatje perfekte e Bale qe perfunodi ne rrjete dhe kalon ne avantazh skuadren e tij. Ky eshte gol historik per Bale pasie shte goli i pare ne europian.

SHIKO GOLIN

<iframe frameborder=”0″ width=”480″ height=”270″ src=”//www.dailymotion.com/embed/video/x4fuaxh” allowfullscreen=””></iframe>

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.