Standard.al

UEFA komenton humbjen e Shqipërisë, thotë atë që të gjithë e pamë (FOTO)

0

“Kombëtarja Shqiptare e Futbollit mund të ketë humbur ndeshjen e saj të parë në EURO 2016, por fansat e saj nuk ndaluan kurrë së mbështeturi”, është komenti i UEFA-s, për Shqipërinë dhe tifozët e kombëtares tonë.

tifozet-shqiptare-8

tifozet-shqiptare-1-700x437 tifozet-shqiptare-2-700x490 tifozet-shqiptare-3-700x478 tifozet-shqiptare-4-1 tifozet-shqiptare-6-700x453 tifozet-shqiptare-7-700x467

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.