Standard.al

Ndizet atmosfera në prag të ndeshjes, shqiptarët pushtojnë me ngjyrat kuq e zi, linjën Paris- Lens

0

Atmosfera sa vjen dhe ndizet në prag të ndeshjes me Zvicrën. Shqiptarët tashmë kane pushtuar të gjithë zonën përreth Lensit ku do të zhvillohet ndeshja. Edhe këto fotot tregojnë pikërisht këtë numër të madh të Shqipëtarëve që po marrin trenin nga Parisi për ne Lens.

 

IMG-20160611-WA0003_1465636720728

IMG-20160611-WA0004_1465636720683IMG-20160611-WA0002_1465636720772

 

Mes tyre nuk mungon edhe një tifoz I Zvicrës por që në këtë rast duke krejt në minorance.

 

IMG-20160611-WA0007

Ndeshja pritet me shumë interes dhe ngjyrat kuq e zi janë thuajse kudo

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.