Standard.al

Granit Xhaka bën veprimin me zemër të madhe pas ndeshjes (FOTO)

0

Granit Xhaka në përfundim të ndeshjes ka bërë një verim emocionues dhe historik.

Ai pas përfundimit të ndeshjes ka veshur fanellëne vëllait të tij taluatin dhe ka përshëndetur tifozët kuq e zi.

Ky veprim i Granit Xhakës ka marr duartrokitjet e tofozëve shqiptar.

XHAKA2

XHAKA3

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.