Standard.al

Tiranë/ Lokali përfshihet nga flakët, dyshohet se shkaku është përdorimi i një bombole gazi

0

Lokali “Corretto” që ndodhet në një pallat të ri në rrugën “Jordan Misja” është përfshirë nga flakët në rrethana të paqarta.

Në vendngjarje mbërritën forca policie dhe ekipe të repartit zjarrfikës, në përpjekje për të lokalizuar flakët dhe shpëtuar sa të mundej nga lokali. Momentalisht nuk janë të qarta shkaqet e zjarrit që përfshiu lokalin. Dyshimet e para janë se zjarri ka ardhur nga përdorimi i një bombole gazi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.