Formacionet zyrtare: Francë – Rumani

0

Franca dhe Rumania e zhvillojnë ndeshjen hapëse në “EURO 2016” nga ora 21:00. Më poshtë mund t’i gjeni formacionet zyrtare të skuadrave.
Franca: Lloris, Sagna, Koscielny, Rami, Evra, Kanté, Matuidi, Pogba, Griezmann, Payet, Giroud
Rumania: Tătăruşanu, Săpunaru, Grigore, Chiricheş, Raţ, Hoban, Pintilii, Stanciu, Popa, Stancu, Andone

Loading...

Lini nje pergjigje