Standard.al

Kombëtarja në 30 sekonda, spoti i UEFA (VIDEO)

0

Një video që prezanton Shqipërinë në “Euro 2016” është postuar së fundmi nga UEFA në “Youtube”.

Video njeh shikuesit me disa fakte, si pseudonimin “Shqiponjat”, popullsinë e Tiranës, si dhe dy figurat kyçe të kombëtares, kapitenin Lorik Cana dhe trajnerin De Biazi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.