Standard.al

FOTO/ Zbulohen të tjera parcela me kanabis në Fier

0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër foto nga ato që ai u quan parcelat me drogë në jug të vendit. Berisha shkruan:

“Në arat Edvin Shullazit dhe Saje qorrit në Fier”.

Edhe më herët, ish-kryeministri Berisha ka publikuar foto të tilla, me parcela të mbjella me kanabis.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.