Standard.al

Dekonspirimi i operacionit nga Spartak Guma pësoi dy viktima që u vranë dhe u dogjën

0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot në rrjetet sociale një tjetër dësmi të sjellë në adresë të tij nga një oficer dixhital. Berisha thote se bëhet fjalë për një dëshmi “tronditese për kupolën e policisë së shtetit”. Sipas Berishës, dekonspirimi i një operacioni policor ka shkaktuar dy viktima.

Statusi i plotë”

Oficeri dixhital denoncon:

Dekonspirimi i operacionit nga Spartak Guma shkakton dy viktima qe u vrane dhe u dogjen kufomat. Ai leshon akuza te renda ndaj Ervin Hodaj dhe Alban Çeles, ky i fundit tezaku i Saje qorrit. Per me hollesisht lexoni mesazhin e oficerit te sektorit te infiltrimit. sb

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.