Standard.al

Elbasan/ Aksident tragjik, makina përplas dy persona, një i mitur

0

Një aksident është shënuar në unazën jugore të qytetit të Elbasanit, ku një automjet ka aksidentuar dy persona, një prej të cilëve fëmijë. Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Krastës”. Sipas policisë dhe mjekësve, dy të plagosurit nga aksidenti janë në gjendje të rëndë. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e këtij aksidenti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.