Standard.al

E detyron të pijë urinën, pornostarja padit violinistin e njohur (FOTO)

0

Një porno star kërkon 12 milionë dollarë dëmshpërblim për violinistin e njohur me famë botërore David Garrett të cilin e akuzon për abuzime fizike dhe psikike gjatë lidhjes së tyre.

Ajo kishte nisur të dilte me Garret në gusht të 2014 pak pasi ai e kishte paguar për të kryer marrëdhënie seksuale. Ajo thotë se Garret e kishte detyruar të pinte urinën e tij. Gjithashtu ai flet për marrëdhënie me transeksualë dhe përdorim kokaine.

34FBD50E00000578-3627300-image-a-88_1465234052070 34FBEB8200000578-3627300-image-m-95_1465234556135 34F921E300000578-3627300-image-m-3_1465213483674 34FBD4F100000578-3627300-Rough_sex_bruise-m-92_1465234110689 34FBD4F500000578-3627300-Broken_rib-a-93_1465234116999

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.