Standard.al

14 vjecarja nga Librazhdi, lind foshnjën në maternitet dhe zhduket pa lënë gjurmë

0

Një 14-vjeçare nga Librazhdi ka braktisur foshnjën e porsalindur në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë dhe ka humbur gjurmët.

Policia informon se një nënë e re vetëm 14 vjeç ka braktisur në maternitetin e ri “Koço Glozheni” foshnjën e sapolindur. Behet me dije se 14-vjeçarja M.M pas lindjes së vajzës është larguar pa lënë gjurmë. Nga burimet mësohet se 14-vjeçarja është banuese në fshatin Prevallë të Librazhdit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.