Standard.al

Sfida e nxehtë e kësaj vere, a keni pirë birrë ndonjëherë birrë nga gjoksi i një femre?

0

Vera vjen edhe më e nxehtë me sfidën e re që do t’iu ngrejë adrenalinën. Pasi Ice Bucket Callenge përfshiu gjithë botën dhe kova me ujë e akull u derdhën pafund mbi njerëzit, kësaj vere do të derdhen shishe dhe gota me birrë mbi gjokset e femrave Prej rreth 1 muaji, në rrjetet sociale janë publikuar dhjetëra video me meshkuj që pinë nga gjoksi i femrave apo edhe femra që pinë nga gjoksi i shoqeve të tyre. Sfida më e re e quajtur “Boobluge” konsiston në derdhjen e birrës mbi gjoksin e femrës dhe pirjen e saj pa kaluar në pjesën e poshtme të gjoksit. Shihni videot!

View this post on Instagram

Crutches can't stop the #BoobLuge

A post shared by Old Row (@oldrowofficial) on

https://www.instagram.com/p/BGSteUcF16r/?taken-by=oldrowofficial

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.