Standard.al

Çifti bën seks në autobus në mes të ditës (VIDEO +18)

0

Njëlloj si të mos ishte asgjë, ndodh në mes të Londrës në Angli, në sediljet e rreshtit të fundit të autobusit.

Një çift u filmua duke bërë seks në fund të muajit maj, ndërsa në autobus kishte dhe persona të tjerë, por ata nuk e prishën terezinë. Madje njëri nga pasagjerët filmoi gjithçka dhe e publikoi videon në rrjetet sociale.  Vajza ndodhet mbi djalin dhe në video dëgjohen rënkimet e saj. Komentet pas publikimit të videos ishin të shumta, duke u bërë një nga më të përhapurat në rrjetet sociale.

http://www.liveleak.com/view?i=ac5_1464640102

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.