Xhihani surprizon Dilarën në ditën e dasmës (VIDEO)

0

Në dasmën e vërtetë të Dilarës mes miqve të shumtë pa diskutim ka qënë i ftuar edhe Xhihani.

Loading...

Aktorja Ebru Okzan e njohur në “Fate të Kryqëzuara” mbrëmjen e djeshme ka organizuar ceremoninë martesore me aktoin nga Shkupi Ertan Shabani. Ka qënë një dasëm  moderne e kryqëzuar me atë tradicionale, ku nuk munguan edhe këngët  dhe vallet popullore. Një përshëndetje të vecantë ka bërë miku i saj i vjetër Erkan Petekkaya i njohur për publikun shqiptar si Xhihani.Ai ka kënduar një këngë vetëm për ciftin e dashuruar.

https://www.instagram.com/p/BGOxpObPjzH/?taken-by=balance_onur&hl=en

https://www.instagram.com/p/BGOli7nPj5c/?taken-by=balance_onur&hl=en

https://www.instagram.com/p/BGOx0clvjzo/?taken-by=balance_onur&hl=en

 

 

Loading...

Lini nje pergjigje