Standard.al

Kjo është kriminelja më e bukur në botë, meshkujt nuk do të kenë problem t’iu vijë fundi nga ajo

0

Një vajzë amerikane, e arrestuar për shkak se ngiste makinën në mënyrë të shkujdesur, ka fituar mijëra ndjekës në rrjetet sociale pasi policia publikoi foton e saj. Policia e arrestoi Sarah Seawrigh pasi po ngiste makinën në gjendje të dehur, por ngjarja duket se i ka shërbyer vajzës për mirë, duke u bërë fati i saj. E vetëdijshme për famën që po merr, ajo u ka kërkuar fansave ta ndjekin edhe në Snapchat. Fotot kanë marrë shumë komente dhe pëlqime, dhe duket se fama e saj do të vazhdojë gjatë.

Ajo për momentin është cilësuar si kriminelja më seksi në botë, dhe nuk është e vështirë të kuptohet pse. Nuk është e para herë që vajza ka pasur probleme me ligjin, pasi edhe më parë është akuzuar për vjedhje, dhunë dhe pengmarrje.

Historia e saj vjen pas asaj të Jeremy Meeks, i cilësuar si krimineli më seksi në botë, disa muaj më parë.

Sarah-Seawright sarah-seawright-photos-prison-bae-11  11930772_872066676246865_1795398979_n

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.