Standard.al

Jeta luksoze e studentit, paratë mi mundëson i dashuri, bossi 56 vjecar (FOTO)

0

24-vjeçari nga Londra, Edward Oliver është student, i papunë, por jeton në mes të luksit, bën pushime në hotele me 5 yje, vishet firmato dhe merr çdo muaj 2 mijë sterlina, pa bërë asgjë

Oliver ka rrëfyer se prej dy vjetësh jetën luksoze ja siguron i dashuri i tij, një bos 56-vjeçar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

24-vjeçari thotë se i dashuri i ka paguar të gjitha borxhet që ai kishte grumbulluar kur studionte për marketing në universitetin Kingston. “Kjo është lidhja më e gjatë që kam pasur me një ‘baba sheqer’. Fillimisht ai kërkonte lidhje seksuale, por më pas kjo u bë platonike”- deklaroi studenti, i cili nënvizoi se kur shkojnë për pushime bashkë, ata flenë në dhoma të ndara. Së fundi, studenti 24-vjeçar dhe i dashuri i tij kaluan dhjetë ditë pushime në Gjermani.

Së fundi, studenti 24-vjeçar dhe i dashuri i tij kaluan dhjetë ditë pushime në Gjermani, ku shpenzuan 20 mijë sterlina.

zsufdsifjklf afl;fk.f asdjsklfj asjflsf

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.