Standard.al

E pabesueshme,ja sa peshon Kim Kardashian (FOTO)

0

Kim Kardashian është kaq krenare për veten e saj!
Ajo thuajse ka arritur synimin e vitit 2016, për t’u rikthyer në formën e mëparshme.

Në intervistat e dhëna disa muaj më parë, Kim nuk e ka fshehur se momenti kur ajo është ndjerë më krenare për veten dhe ka qenë në top formë, ishte viti 2010. Në një video të publikuar në “Snapchat”, ajo ka treguar se tani peshon 59 kilogramë dhe se i nevojitet të humb edhe pesë kilogramë për të arritur në top formë.
Në intervistat e saj, ajo ka deklaruar se format e mrekullueshme trupore ajo i arrin falë angazhimeve të përditshme, duke filluar nga ushtrimet në mëngjesin e hershëm.

rs-634x1024-160528175949-634-kim-kardashian-kanye-west-tt-052816_1464808202-9525826 rs-634x1127-160531094514-634-kim-kardashian-fb-053116_1464808218-824652

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.