Standard.al

Vesa dhe Big Basta bëhen prindër për herë të parë (FOTO)

0

screenshot-22_1464545956-9051518Pak minuta më parë këngëtarja kosovare Vesa Luma ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë nga martesa me Big Bastën.

Ka qenë vetë Big Basta ai që ka shpërndarë lajmin të shoqëruar edhe me një foto dhe një dedikim  special

 

“Sot jo vetëm familja jote, por e gjithë bota gëzon, sepse një njeri i mire erdhi ne jete! Princi jone, shoku jone, vëllai jone, DJALI JONE !”, shkruan këngëtari.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.