Standard.al

Mbrojtësi i Byren-it bësh shqiponjën në Austri

0

Mbrojtësi i Bajernit të Mynihu, Davit Alaba, ka pozuar me simbolin e shqiponjës. Foto është publikuar në rrjetet sociale dhe vjen në kohën kur futbollistët e Kombëtares ndodhen në Austri për miqësoren e radhës ndaj Katarit. Alaba luan për kombëtaren austriake dhe pas miqësores së fundit të zhvilluar në mars me kuqezinjtë, ai foli me nota pozitive për rritjen e cilësisë së lojës në pjesën e dytë (2-1).

13295185_10208501408869318_661965342_n

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.