Standard.al

Detaje nga aksidenti tragjik në brigjet greke, pilotët, panë UFO para përplasjes?!

0

Aksidenti tragjik me 66 viktima, pilotët panë UFO para përplasjes?!

Lidhur me aksidentin tragjik të para pak ditëve ku një aeroplan me 66 persona në bord u përplas në brigjet greke kanë dalë të tjera detaje.

Kështu përplasja e avionit mbetet ende mister dhe teoritë për këtë janë disa duke filluar që nga zjarri në bord e deri tek ndonjë sulm terrorist.

Këtyre teorive u është shtuar edhe një tjetër.

Kështu dy pilotët turq të avionit të Egyptair kanë komunikuar me kullën e kontrollit në aeroportin e Stambollit dhe kanë thënë se gjatë rrugës nga Bodrumi për në Stamboll ata kishin parë një objekt misterioz të paidentifikuar, në ngjyrë jeshile kishte kaluar reth 900 metra sipër tyre.

Ndërkaq autoritetet nuk raportojnë për ndonjë objekt të tillë në hapësirën ajrore turke por pretendimet e pilotëve e shtojnë edhe më shumë misterin në këtë aksident.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.