Standard.al

Nina Moric: Sikur Montolivo e Hernanes të bënin seks, siç luajnë…

0

Modelja seksi, Nina Moriç ka lëshuar një provokim ndaj dy futbollistëve të Milanit dhe Juventusi duke lënë të kuptohet se ata nuk e kanë bindur  edhe aq shumë në shtrat.

 

“Nëse Montolivo dhe Hernanes do të bënin seks me të njëjtën shpejtësi me të cilën luajnë futboll, do të ishin dy dashnorë perfektë”, ka shkruar në rrjetin social “Facebook”, modelja Moriç.

 

Statusi i saj ironizues në rrjetin social ka ardhur në përfundim të finales së Kupës së Italisë, ku u përballën Milani dhe Juventus, në të cilën triumfuan në kohën shtesë 1:0 bardhezinjtë.

1463928391_nina_moric_calendario_2008_marzo 1463928411_nina_moric_calendario_2008_gennaio

1463928301_1749416_moric-montolivo

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.